Zespół Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Zawierciu

ZESPÓŁ SAMYCH SUKCESÓW

E-maile - nauczyciele

Strona główna » Kontakt » E-maile - nauczyciele

wielkość tekstu: A | A | A

Jesteśmy do  Państwa dyspozycji wg zamieszczonego harmonogramu konsultacji. Pod wskazanymi adresami mailowymi, dyżurują nauczyciele Zespołu Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej. W razie potrzeby rozmowy telefonicznej pod wskazanymi adresami mailowymi otrzymają Państwo poprzez SMS nr. telefonu nauczyciela. Jesteśmy także do Państwa Dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-15  pod numerem telefonu.  32 67 215 17

Dyrekcja

 

L.p.   NAZWISKO IMIĘ E-MAIL SŁUŻBOWY 
1.    AJCHENLAUB Magdalena    m.ajchenlub.grzegorzewska@gmail.com
2. BONISZEWSKA Agnieszka a.boniszewska.grzegorzewska@gmail.com
3. BUBAK Jacek j.bubak.grzegorzewska@gmail.com
4. CESARZ Anna a.cesarz.grzegorzewska@gmail.com
5. CHOLEWKA Agata a.cholewka.grzegorzewska@gmail.com
6. CHUDEK Krzysztof  
7. DĄBROWSKA  Beata b.dabrowska.grzegorzewska@gmail.com
8. DRABEK Marta m.drabek.grzegorzewska@gmail.com
9. DUTKIEWICZ Małgorzata m.dutkiewicz.grzegorzewska@gmail.com
10. GŁOWACZ Sławomir s.glowacz.grzegorzewska@gmail.com
11. GRELA Sylwia s.grela.grzegorzewska@gmail.com
12. HOJKA Katarzyna k.hojka.grzegorzewska@gmail.com
13. JAGIELAK Marzena m.jagielak.grzegorzewska@gmail.com
14. JAGIEŁŁO Agnieszka a.jagiello.grzegorzewska@gmail.com
15. KACZMAREK Aneta a.kaczmarek.grzegorzewska@gmail.com
16. KAMIŃSKA Iwona i.kaminska.grzegorzewska@gmail.com
17. KAROŃ Waldemar w.karon.grzegorzewska@gmail.com
18. KASZNIA Judyta j.kasznia.grzegorzewska@gmail.com
19. KOCZUR Marta m.koczur.grzegorzewska@gmail.com
20. KOWALSKA Aneta a.kowalska.grzegorzewska@gmail.com
21. KCIUK Tatiana t.kciuk.grzegorzewska@gmail.com
22. KRASOWSKI Grzegorz g.krasowski.grzegorzewska@gmail.com
23. KRYNICKI Leszek l.krynicki.grzegorzewska@gmail.com
24. KRZYSZTOFIK Karolina k.krzysztofik.grzegorzewska@gmail.com
25. MADEJSKI Damian

d.madejski.grzegorzewska@gmail.com

26. MAŁECKA Sylwia s.malecka.grzegorzewska@gmail.com
27. MARKIEWICZ Agnieszka a.markiewicz.grzegorzewska@gmail.com
28. MILEJSKA  Bożena b.milejska.grzegorzewska@gmail.com
29. MIŚTA Marta m.mista.grzegorzewska@gmail.com
30. MRUCZAK Dorota d.mruczak.grzegorzewska@gmail.com
31. MUSIALIK Anna a.musialik.grzegorzewska@gmail.com
32. MYŚLIWIEC Tomasz t.mysliwiec.grzegorzewska@gmail.com
33. PACIEJ Anna a.paciej.grzegorzewska@gmail.com
34. PIETRUSZKA Justyna

j.pietruszka.grzegorzewska@gmail.com

35. PODLASEK Agnieszka  
36. PODSIADŁO  Iwona i.podsiadlo.grzegorzewska@gmail.com
37. POMPKA Artur A.Pompka.Grzegorzewska@gmail.com
38. RUDY Gabriela g.rudy.grzegorzewska@gmail.com
39. SKOREK Krzysztofa k.skorek.grzegorzewska@gmail.com
40. SŁAWIK Małgorzata m.slawik.grzegorzewska@gmail.com
41. STANKOWSKA Jolanta j.stankowska.grzegorzewska@gmail.com
42. STYPA-WISZOWATA Małgorzata m.stypa.grzegorzewska@gmail.com
43. SZCZEPANEK Iwona i.szczepanek.grzegorzewska@gmail.com
44. SZCZERBA Joanna j.szczerba.grzegorzewska@gmail.com
45. STRASZAK ANNA a.straszak.grzegorzewska@gmail.com
46. ŚWISTAK Edyta e.swistak.grzegorzewska@gmail.com
47. TRĄBSKA Ewa e.trabska.grzegorzewska@gmail.com
48. WACOWSKA - LECH Mariola m.wacowska.grzegorzewska@gmail.com
49. WALCZAK Katarzyna k.walczak.grzegorzewska@gmail.com
50. WOJCIECHOWSKA      Katarzyna k.wojciechowska.grzegorzewska@gmail.com
51. WOJCIECHOWSKA Dorota d.wojciechowska.grzegorzewska@gmail.com
52. WÓJCIK Małgorzata m.wojcik.grzegorzewska@gmail.com
53. ZAPOROWSKA Aleksandra a.zaporowska.grzegorzewska@gmail.com
54. ZASADA Anna a.zasada.grzegorzewska@gmail.com
55. ZAWALSKA Beata b.zawalska.grzegorzewska@gmail.com
56. ŻARNOWIECKI Marek m.zarnowiecki.grzegorzewska@gmail.com

 

Adres

Zespół Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Zawierciu
42-400 Zawiercie
ul. Rataja 29a

KONTAKT

KONTAKT

ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH

IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ W ZAWIERCIU

Zespół Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Zawierciu.

osób online: 2

Polityka prywatności Kanały RSS Mapa serwisu

SYSTEM ALP VISUAL PLUS |

WYSYŁANIE I ODBIÓR POCZTY

ZARZĄDZANIE POCZTĄ

ZARZĄDZANIE SERWISEM

STATYSTYKI ODWIEDZIN

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy